Corteco

Країна

Німеччина

Товарні групи

Ущільнення (сальники, прокладки, мастилознімні ковпачки, герметики),компоненти для гасіння вібрації (демпферні шківи колінвалу, опори ДВЗ, КПП, сайлентблоки, муфти та ін.),повітряні фільтри салону і повітряні фільтри ДВЗ,гальмівні шланги,ремкомплекти з ремонти рульових рейок та АКПП під брендом TransTec®,компоненти підвіски та рульового управління

Опис

Corteco є видатним суб’єктом Freudenberg Group, відомим своєю непохитною відданістю досконалості та інноваціям у галузі післяпродажного обслуговування. Будучи невід’ємною частиною Freudenberg Group, Corteco втілює спадщину точного машинобудування, найвищої якості та орієнтованих на клієнта рішень, які постійно перевищують галузеві стандарти. 

Corteco пропонує понад 26 000 технологій ущільнення преміум-класу, компонентів для контролю вібрації та інноваційних рішень для фільтрів салону, які оптимізують продуктивність і надійність автомобіля. Використовуючи величезні ресурси та досвід Freudenberg Group, Corteco постійно розширює межі технологічного прогресу, щоб задовольнити зростаючі потреби своїх різноманітних клієнтів у всьому автомобільному спектрі. 

У Corteco наші основні цінності цілісності, надійності та постійного вдосконалення перегукуються з усіма аспектами нашої діяльності. Ми прагнемо розвивати міцні партнерські відносини з нашими клієнтами, забезпечуючи неперевершену цінність завдяки передовим продуктам, винятковому сервісу та комплексній підтримці.  

Керуючись непохитною прихильністю до сталого розвитку та піклування про навколишнє середовище, Corteco використовує передові практики, які мінімізують вплив на навколишнє середовище, одночасно максимізуючи операційну ефективність і продуктивність продукту. Наше невпинне прагнення до досконалості підкреслюється культурою інновацій і співпраці. 

Користуючись динамічним ландшафтом галузей вторинного ринку, Corteco залишається наполегливою у своїй місії перевершити очікування, викликати довіру та сприяти довготривалому успіху для наших клієнтів, зацікавлених сторін і спільнот у всьому світі. Разом із Freudenberg Group Corteco з нетерпінням чекає формування майбутнього мобільності з цілісністю, винахідливістю та невпинною відданістю досконалості. 

Будьте в курсі

Підпишіться на нашу розсилку новин