АВТОЛІДЕР – ІСТОРІЯ УСПІХУ.

ДАВАТИ ЛЮДЯМ НАЙКРАЩЕ

Компанія «Автолідер» розпочала свою діяльність як провідний імпортер автозапчастин  на території  Україні в 1996 році. 
Ми зробили ставку на імпорт широкого асортименту продукції безпосередньо від виробника, який міг би задовольнити потреби більшості клієнтів у різних цінових сегментах. 
На даний момент продукція 70 всесвітньо відомих брендів з Європи та Азії доступна до замовлення, і їх кількість постійно збільшується. 

Купуючи товар у нас, Ви гарантовано отримуєте вигідну цінову пропозицію та гарантію якості від виробника - всі автозапчастини ми імпортуємо напряму з заводів-виробників. Ми є ексклюзивним імпортером продукції багатьох відомих брендів на території України. Площа складських приміщень складає 35 000 кв.м.,  і вміщує понад 150 000 позицій автозапчастин. Штат компанії  - понад 300   співробітників. Щодня компанія обслуговує більш, ніж 2500 клієнтів та робить понад 3000 відвантажень у всі регіони України. Безкоштовна доставка замовлених Вами товарів здійснюється нашим транспортом до дверей Вашого підприємства  протягом доби. Всі наші клієнти отримують персонального менеджера та регіонального представника, з якими можна легко вирішити всі нагальні питання. На базі нашої компанії регулярно проводяться тренінги по продуктам. Для проведення тренінгів ми залучаємо безпосередньо представників виробників. 

1996

Заснування компанії «Автолідер».

Компанія «Автолідер» розпочала свою діяльність з продажу автозапчастин до легкових та комерційних автомобілів вітчизняного та іноземного виробництва.

1996
1999

Контракт із компанією BOSCH LTD.

Був підписаний перший в історії компанії контракт. Це був початок зовнішньоекономічної діяльності компанії «Автолідер». Впізнаваність на внутрішньому ринку почала стрімко зростати, згодом були підписані дилерські угоди «FEBI», «SIDEM», «SKF», «JP GROUP», «ELRING», «MARELLI», «HELLA», «DELPHI», «DAYCO», «BERU»…

1999
2000

Новий магазин автозапчастин та склад.

Разом із збільшенням асортименту продукції з’явилась потреба у збільшенні торгових приміщень та складах для зберігання товарів.

2000
2007

Офіційний дилер автомобілів CITROEN.

Одним з потенційних напрямків автомобільного бізнесу є продаж нових автомобілів. Першим нашим брендом став CITROEN. Разом з отриманням статусу офіційного дилера, ми отримали змогу продавати оригінальні запчастини CITROEN нашим клієнтам з підтримкою гарантії від виробника.

2007
2007

Відкриття авторизованої СТО "Бош Авто Сервіс".

Найбільша СТО в Хмельницькій області була офіційно відкрита в грудні 2007 року. СТО «Бош Авто Сервіс» має найсучасніше обладнання та повністю відповідає високим стандартам німецького концерну. На базі даного сервісу ми маємо змогу оперативно розглядати гарантійні звернення від наших клієнтів.

2007
2008

Відкриття станції "Бош Дизель Центр".

Завдяки відкриттю «Бош Дизель Центр» наші клієнти мають змогу отримувати послуги з ремонту елементів дизельної апаратури та гарантію на відремонтовані елементи від виробника.

2008
2008

Відкриття дилерського центру BMW.

Компанія «Баварія Захід», яка входить до складу групи компаній «Автолідер», презентувала концептуальний автосалон преміальної німецької марки відвідувачам в жовтні 2008 року. Відтепер оригінальні автозапчастини німецького виробника стали доступні нашим клієнтам з підтримкою гарантії від BMW.

2008
2014

Збільшення штату до 200 співробітників.

Суттєве збільшення асортименту продукції та обсягів продажу стало поштовхом до реорганізації та збільшення штату персоналу.

2014
2015

Розширення складських приміщень.

У зв’язку з суттєвим розширенням асортименту товарів був зданий в експлуатацію новий, надсучасний склад загальною площею понад 35 000 кв.м.

2015
2016

Відкриття Київського філіалу.

Для покращення логістики товарів у північно-східних областях України було прийнято рішення про відкриття Київської філії компанії.

2016
2017

Створення власної служби доставки.

Намагаючись зробити доставку Ваших замовлень більш оперативною, нами було придбано понад 70 вантажних автомобілів з об’ємом вантажного відділення від 7 до 21 куб.м. Безкоштовна доставка замовлених Вами товарів здійснюється нашим транспортом до дверей Вашого підприємства протягом доби.

2017
2020

Відкриття автосалону HAVAL.

Компанія «Автолідер» отримала статус офіційного дилера автомобілів «HAVAL». З’явилася можливість продажу оригінальних автозапчастин від виробника HAVAL з підтримкою гарантії.

2020
2020

Приєднання до закупівельної спільноти AMERIGO International.

Приєднання до спільноти AMERIGO International дає можливість отримати додаткову підтримку та суттєво розширити асортимент брендів, які були недоступні до цього моменту

2020
2022

Підключення сервісу TecDoc API до B2B.

Підписано договір на підключення сервісу TecDoc онлайн (API) до пошукової сиcтеми B2B сайту нашої компанії.

2022
2022

Відкриття нового cучасного складу в м. Київ

Новий склад з великою площею дозволив розширити асортимент складських запасів в м. Києві, зробити доставку ще оперативнішою та комфортнішою.

2022

Вакансії

Запрошуємо на постійну роботу з повною зайнятістю.
Телефон для довідок:

+380(382)785010,

+380(67)3830100

Детальніше