MONBAT

Країна

Болгарія

Товарні групи

АКБ

Опис

Monbat – болгарський виробник високоякісних акумуляторних батарей різних типів і видів транспортних засобів (легкових та вантажних авто, а також для сільгосптехніки). Підприємство має свою власну дослідницьку лабораторію, яка займається розробкою і вдосконаленням технології виробництва АКБ. Завдяки цьому всі джерела живлення бренду Monbat – це продукція, яка відповідає міжнародним стандартам і забезпечує безперебійну роботу будь-якого авто навіть в самих несприятливих погодних умовах. При цьому батареї даної торгової марки відрізняються підвищеним рівнем стійкості до впливу вібрації і резервної потужності. 
Акумулятори бренду Monbat діляться на 3 основні групи: легка, середня і вантажного призначення. При цьому кожна лінійка продукції має свій технічні особливості.      
Батареї Monbat від 45 до 230 А/год можуть бути встановлені на автомобілі будь-яких типів, а також на сільськогосподарську техніку.
SMF – це серія необслуговуваних АКБ, які підходять для авто з великою кількістю «споживачів» енергії.
Серія MF (Д) – ідеальний варіант джерела живлення для авто вітчизняного або європейського виробництва зі стандартним комплектом електрообладнання.    
Акумулятори SHD (F) були розроблені фахівцями компанії з так званого «посиленого підходу». АКБ даної серії відрізняються підвищеною стійкістю до дії вібрації і, як правило, використовуються на важкої автомобільної техніки – вантажних авто, будівельних і сільгоспмашинах.        
На автобуси, велику вантажну і сільгосптехніку також можуть бути встановлені АКБ бренду Monbat з серії акумуляторів HD (D), які працюють при стандартному кількості електроніки.  

Будьте в курсі

Підпишіться на нашу розсилку новин