SAPFIRE

Країна

Україна

Товарні групи

Змазки, хімія та автокосметика

Опис

Бренд "SAPFIRE" було засновано в Італії в самому її центрі, на початку двохтисячних років, колективом талановитих хіміків з величезним досвідом розробок у сфері автокосметики та побутової хімії. Компанія вже понад 20 років є світовим виробником і дистриб'ютором широкого спектра хімічних продуктів, зокрема й автокосметики.
Завдяки своєму багаторічному досвіду та успіху на міжнародному ринку, було ухвалено рішення про створення дочірніх компаній у більш ніж 10 країнах Азії, східної та західної Європи, зокрема в Україні, Казахстані, Вірменії. 
"SAPFIRE" виробляє свою продукцію, виключно на основі унікальних хімічних формул власної розробки.

Колектив "SAPFIRE" в Україні пишається своєю історією і широким спектром високоякісних модернізованих продуктів для багатьох областей застосування: автомобільний бізнес, промисловість, комунальна сфера, horeca. Всі продукти вироблені компанією, за необхідності можуть бути швидко адаптовані під будь-які, індивідуальні вимоги замовника.

Сировина, що використовується, виключно європейського походження. Найбільшим постачальником сировини для виробничих потужностей компанії "SAPFIRE" в Україні, є всесвітній лідер, концерн "BASF", що гарантує найвищу якість кінцевої продукції.
Технічний відділ постійно вивчає інноваційні та екологічно чисті рішення, досягаючи стандартів біосумісності понад 90%. Це означає, що наша продукція безпечна як для користувача, так і для навколишнього середовища.
Багато широко відомих компаній, як в Україні, так і за її межами, впродовж багатьох років замовляють у нас розробку і виробництво автохімії під власними брендами.

Будьте в курсі

Підпишіться на нашу розсилку новин