ZF Aftermarket

Країна

Німеччина

Товарні групи

Оливи, фільтра

Опис

Німецький концерн ZF – це понад сто років діяльності на ринку. За роки існування бренду вдалося досягти багато. Неодноразово він диктував тенденції розвитку галузі, пропонуючи покращені, а часом і зовсім не мають аналогів, варіації продукції. Подібне прагнення розвитку та вдосконалення не могло залишитися непоміченим. Тому сьогодні ZF Friedrichshafen AG є концерном світового класу, що займає лідируюче місце у сфері технологій підвісок і приводів.
Бренд був створений у 1915 році. Тоді він спеціалізувався на виробництві шестерень, а також коробок для дирижаблів. Однак зараз це провідний постачальник комплектуючих, який не лише завоював довіру автомобілістів, а й суттєво вплинув на розвиток продукції багатьох автоконцернів. Наприклад, Maserati, Aston Martin, BMW, Mercedes Benz та MAN. Невпинно покращуючи власні вироби, компанія ZF визначала вектори розвитку та особливості конструктивного виконання продукції автовиробників.
Концерн постійно працює над поліпшенням комплектуючих, що виготовляються, а також їх асортиментом. Спочатку він був представлений лише коробками передач. Проте з недавнього часу асортимент розширився, доповнившись системами кермового керування, мостами та диференціалами. Компоненти розраховані на експлуатацію в автомобілях різних серій та виробників.
Основною силою, яка веде виробника до прогресу, є інженери ZF. Це не лише ідейні натхненники бренду, а й люди, які втілюють інновації майбутнього продукції компанії. Розробники ZF використовують високотехнологічні матеріали, доповнюючи їх найкращими технічними рішеннями. Внаслідок чого їм вдається невпинно удосконалювати виробничі процеси та якість техніки, призначеної для гоночних авто.

Будьте в курсі

Підпишіться на нашу розсилку новин