Motul

Країна

Данія

Товарні групи

Олива, додатки, автохімія

Опис

"Motul (вимовляється Мотю́ль) - французька компанія з виготовлення та продажу мастильних матеріалів для двигунів транспортних засобів і промисловості. Компанія бере початок 1853 року, коли в Нью-Йорку було зареєстровано компанію ""Swan&Finch Oil Co."". Основна діяльність компанії - постачання мастила на основі риб'ячого жиру для кораблів і залізничного транспорту з паровими двигунами.
Через сімдесят років компанія вийшла на національний ринок. Після освоєння американського ринку, компанія вийшла на міжнародний рівень. Попит на мастила Свон і Фінч по всьому світу став зростати після 1920 року.
У 1932 компанія почала поставляти продукт до Франції. Ернст Зогг запросив компанію на французький ринок, своєчасно оцінивши масштаби збуту і потребу ринку мастил. Для співпраці із Зоггом було створено фірму ""Supra Penn"". Вона забезпечувала імпорт і продаж мастильних матеріалів Motul в оригінальному пакуванні, тим самим гарантуючи ""високу якість оливи з Пенсільванії"".
У 1953 році ""Swan&Finch"" виповнилося сто років. Ця дата була позначена випуском Motul Century - першої всесезонної оливи. У цей час по всій Франції було вже 15 тисяч точок реалізації, а компанія активно брала участь в автомобільних перегонах, підтримуючи репутацію. Swan&Finch Oil Co. також взяли участь в експедиції Citroen 2CV завдовжки в 15 тисяч кілометрів."

Будьте в курсі

Підпишіться на нашу розсилку новин