SACHS

Країна

Німеччина

Товарні групи

Амортизатори, пилозахисні комплекти, опори амортизаторів, пружини, деталі зчеплення

Опис

Торгова марка Sachs входить до складу концерну ZF Friedrichshafen AG та відома як виробник, основною спеціалізацією якого є випуск амортизаторів та комплектів зчеплення.
Основною діяльністю компанії Sachs є виробництво комплектуючих, які охоплюють близько 80 відсотків запчастин автомобільних виробників Європи. Дані деталі встановлюються на конвеєрах Mersedes, Audi, BMW, Opel, Porsche, Rover, Fiat, Jaguar, Ford, MAN, Peugeout та багатьох інших, включаючи основних гігантів японського автомобілебудування.

Понад 16% авторинку світу займають амортизатори Sachs. Поряд з амортизаторами, марка відома системами зчеплення Sachs Power Clutch, поява яких є результатом тривалої діяльності в автоспорті. Саме цей механізм зчеплення має найвищі міцнісні та посилені характеристики для завантажених легкових авто. Також зчеплення та амортизатори Sachs є комплектуючими у болідах Formula-1.

Асортимент запчастин Sachs складається з таких основних товарних груп: амортизатори, пилозахисні комплекти (пильники та відбійники), опори амортизаторів, пружини, деталі зчеплення та двомасові маховики.

Будьте в курсі

Підпишіться на нашу розсилку новин