SASSONE

Країна

Італія

Товарні групи

Вижимні підшипники, корзини та диски зчеплення, комплекти зчеплення

Опис

Компанія E.SASSONE Srl, заснована в Італії в 1953 році, відома на ринку як один з найбільших виробників автомобільних дисків зчеплення в країнах ЄС. Визнання і популярність прийшли завдяки широкому асортименту, використанню новітніх технологій, що забезпечує найвищу якість продукції. Під маркою E.SASSONE доступні такі елементи зчеплення: диски, корзини, вижимні підшипники – як окремо, так і в комплектах. Лінійка для легкових автомобілів покриває потреби парку машин японського, європейського, корейського та американського виробництва.
Наукові розробки в області фрикційних матеріалів, що проводяться в лабораторіях компанії, дозволяють випускати диски відповідно найжорсткішим вимогам якості.
Система контролю якості постійно вдосконалювалася: сьогодні вона заснована на багатоступінчастої перевірці, починаючи з тестування якості сировини, що надходить і матеріалів, закінчуючи тестуванням що сходять з конвеєра продуктів. Компанія має власну лабораторію, яка здійснює спостереження і контроль над якістю сировини і інших компонентів, що використовуються у виробництві.

Будьте в курсі

Підпишіться на нашу розсилку новин